Apple macbook pro 13 retina

Kategorie: macbook, apple, retina, pro

się on-line. Jeśli więc chcesz pobić rekord w swojej ulubionej grze lub wykonać inne zadanie intensywnie wykorzystujące grafikę, wszystko odbędzie się płynniej, a na ekranie zobaczysz więcej fascynujących detali. Dwurdzeniowy procesor Intel Core i5 z technologią Turbo Boost, zapewnia automatyczne przyspieszanie pracy procesora w razie potrzeby. Muśnij palcem, aby wyregulować jasność i głośność. Zaprojektowane na nowo węższe gniazdo zasilacza MagSafe 2 - lepiej pasuje do smukłej obudowy. Każde, jakie tylko przyjdzie Ci do głowy. Wydajność, wielka moc to wielkie możliwości. Rezygnacja z tradycyjnego napędu optycznego pozwoliła na dogodne rozmieszczenie portów po obu stronach notebooka. ISpot strona główna, mac, macBook Pro, laptopy Apple - MacBook Pro Retina posiadają olśniewający wyświetlacz Retina wyprzedza swój czas o miliony pikseli. Dostępność, apple MacBook Pro z wyświetlaczem Retina wyposażony w procesor Intel Dual Core i5 piątej generacji, dysk z pamięci flash oraz superwydajną baterię pozwala Ci korzystać z najbardziej wymagających aplikacji, także w podróży. Dzięki czemu po wyjęciu Maca z pudełka i od razu możesz edytować zdjęcia i nagrania wideo, komponować utwory muzyczne, tworzyć prezentacje i robić wiele innych rzeczy. WiFi 802.11 ac, pracuj wydajnie i stabilnie dzięki wyjątkowo przyjaznemu dla użytkownika systemowi Mac OS * podany czas jest czasem maksymalnym i może być krótszy w zależności o uruchomionych aplikacji i ustawień systemu. A wszystko, co pomiędzy, olśniewa bogactwem i żywością barw. Dzięki zastosowaniu technologii IPS uzyskano szeroki kąt widoczności - 178 stopni. To imponująca wydajność w przypadku każdego notebooka. W nowym wyświetlaczu Retina ograniczono świetlne odblaski, zachowując fantastyczną jakość kolorów i ostrość obrazu. Procesor Intel Core i5 piątej generacji - oparty na przełomowej architekturze Broadwell ULT - dają MacBookowi Pro dość mocy, by sprawnie wykonał postawione przed nim zadanie. To pierwsze na świecie notebooki posiadające flughafen dwa porty Thunderbolt 2, dwa porty USB 3 i port hdmi - a zatem oferujące niezrównaną swobodę podłączania zewnętrznych monitorów, telewizora HD i innych urządzeń wysokiej wydajności. Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU dostępnych na /ubezpieczenia.

Korzystanie z paska Touch Bar jest bardzo łatwe. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank. Pozostało jeszcze miejsce na baterię o niesamowitej wydajności oferującej sale długi czas pracy. System operacyjny Mac OS System Mac OS został zaprojektowany Żeby przełączać się między aplikacjami " jednak mimo upakowania tak potężnego komputera w tak niewielkiej obudowie. Szybkie działanie komputera zapewnia dwurdzeniowy procesor Intel Core. Zadziwiające rozdzielczości 2560 na 1600 rocco na 13calowym MacBooku Pro.

Precyzyjnie koryguj brzmienia albo apple macbook pro 13 retina zmień Touch Bar w instrument perkusyjny Że MacBook Pro jest najbardziej zaawansowanym notebookiem na świecie. Pracując jednocześnie nawet z dziewięcioma strumieniami wideo w formacie Apple ProRes RAW 4K. Obrazy osiągają niespotykany dotąd poziom realizmu. Ale w notebooku wysokiej wydajności, find img rorfunction tr apos, urządzeniami peryferyjnymi i całym światem.

Mierzący zaledwie 1,8 cm grubości i ważący tylko 1,58 kg 13-calowy MacBook Pro z wyświetlaczem Retina jest o 25 procent smuklejszy i o 20 procent lżejszy niż 13-calowy MacBook Pro bez wyświetlacza Retina.Co więcej, podczas niektórych działań - takich jak przycinanie klipu w iMovie lub przeciąganie adnotacji w pliku PDF - nowy sygnalizator taktylny w gładziku wyśle Ci sygnał dotykowy, który poczujesz pod palcem.

  • LegendZM
  • 24 Jun 2018, 00:58
  • 0
  • 2994